środa, 29 kwietnia 2015

KONKURS: Wygraj powieść "Sam na sam ze śmiercią" wraz z dowodem zbrodni!

Pamiętacie powieść Nikodema Pałasza "Sam na sam ze śmiercią"? Recenzowałem ją na blogu nieco ponad miesiąc temu, pochlebnie wyrażając się o drugim kryminale autora. Teraz macie szansę wygrać tę książkę w konkursie i zgarnąć dodatkowo dowód zbrodni - zakrwawioną rękawicę bramkarską.

"Sam na sam ze śmiercią" to druga powieść Nikodema Pałasza osadzona w świecie sportu. Akcja pierwszej, zatytułowanej "Brudna gra", toczyła się w środowisku tenisowym. Pracując nad kolejną książką, autor postanowił, że główny bohater kryminału - Wiktor Wolski - tym razem będzie rozwiązywał zagadkę tajemniczego morderstwa piłkarza. Tak właśnie powstało najnowsze dzieło, które nakładem Wydawnictwa Muza S.A. ukazało się w marcu tego roku.


Teraz także wy macie szansę zapoznać się z przygodami inspektora stołecznej policji i wkroczyć do brudnego świata futbolu, w którym liczą się tylko pieniądze. Mam dla was jeden egzemplarz książki wraz z rękawicą bramkarską, imitującą dowód zbrodni. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

W świecie którego sportu Nikodem Pałasz powinien osadzić akcję swojej kolejnej powieści kryminalnej?

oraz uzasadnić wybór. Z oczywistych względów w grę nie wchodzą piłka nożna i tenis - te dyscypliny zostały dokładnie przedstawione w dotychczasowych książkach Pałasza. Odpowiedzi można przesyłać na adres e-mail: ksiazki.sportowe@gmail.com do 10 maja włącznie. W tytule wiadomości należy wpisać: "Konkurs sam na sam", a w jej treści, oprócz odpowiedzi z uzasadnieniem, podać swoje dane adresowe. Spośród osób, które prześlą zgłoszenia, wybiorę autora najciekawszej odpowiedzi, który otrzyma książkę wraz z dowodem zbrodni.

Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek 11 maja na fan page'u bloga w serwisie Facebook. Zwycięzca o wygranej zostanie także powiadomiony drogą e-mailową. Gorąco zachęcam do udziału w konkursie!

CZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy:

 1. Wiadomo czy Nikodem Palasz wybiera się na targi do wydawnictwa MUZA?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie wiem, ale widząc, ile spotkań autorskich jest organizowanych wokół jego książki, pewnie tak. :)

   Usuń
 2. Świetna książka! Czytałam ostatnio:)

  OdpowiedzUsuń