czwartek, 9 lipca 2015

KONKURS: Wygraj biografię Henninga Berga!

Popijawa podczas mundialu, konflikty z trenerami, kara od sir Aleksa Fergusona za noc z ukochaną czy pożegnanie z reprezentacją w nie najlepszej atmosferze. Między innymi o tym w książce "Henning Berg. Z Manchesteru do Warszawy" pisze norweski dziennikarz, Joachim Forsund. Teraz dwa egzemplarze biografii obecnego szkoleniowca Legii, nad którą blog Książki Sportowe objął patronat medialny, możecie wygrać w konkursie.


O książce poświęconej byłemu piłkarzowi Manchesteru United i Blackburn Rovers, który robi trenerską karierę w Polsce, pisałem w tej recenzji. Jeśli zachęciła was ona do sięgnięcia po książkę, a nie mieliście jeszcze okazji jej zakupić, macie dobrą okazję do wygrania publikacji w konkursie. Aby wziąć w nim udział wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Ile minut podczas pożegnalnego meczu w reprezentacji Norwegii spędził na boisku Henning Berg?

i przesyłać ją na adres e-mail ksiazki.sportowe@gmail.com do 19 lipca włącznie. W tytule wiadomości należy wpisać: "Konkurs Berg", a w jej treści, oprócz odpowiedzi, podać swoje dane adresowe. Spośród osób, które prześlą poprawną odpowiedź, wylosowane zostaną dwie, do których trafi książka ufundowana przez Wydawnictwo RM.

Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek 20 lipca na fan page'u bloga w serwisie Facebook. Zwycięzcy o wygranej zostaną także powiadomieni drogą e-mailową. Gorąco zachęcam do udziału w konkursie!

2 komentarze:

 1. Najlepsza książka sportowa jaką czytałem to biografia Zlatana i George'a Besta. Mega wrażenie zrobiły na mnie

  http://futbolbladihel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobre książki, jedne z lepszych. A propos Besta - zbliża się 10. rocznica jego śmierci i mogę zapewnić, że nie przejdzie bez echa... Ale więcej na razie nie zdradzę. ;)

   Usuń