piątek, 27 czerwca 2014

KONKURS: Wygraj książkę „Futebol. Brazylijski styl życia”!

Mundial wkracza w decydującą fazę. Za kilkanaście dni dowiemy się, która z drużyn sięgnie po tytuł mistrza świata, a która będzie musiała zadowolić się drugim lub trzecim miejscem. Z tej okazji wraz z Wydawnictwem Kopalnia przygotowałem konkurs, w którym do wygrania piłkarski klasyk – „Futebol. Brazylijski styl życia”.

O tym, że dzieło Aleksa Bellosa powinno znaleźć się na półce każdego prawdziwego kibica, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Zwłaszcza teraz, w okresie mundialowej gorączki, książka Wydawnictwa Kopalnia powinna stanowić dla fanów lekturę obowiązkową, którą mogą raczyć się między kolejnymi meczami mistrzostw. Czytelnicy bloga mają więc świetną okazję do tego, aby zgarnąć egzemplarz „Futebola”.


Zasady konkursu odbiegają nieco od dotychczasowych. Tym razem nie trzeba bowiem wykazywać się żadną wiedzą, a… zdolnościami przewidywania. Zadaniem osób, które chciałyby wygrać książkę, jest wytypowanie:

Ile goli padnie w ćwierćfinałowych meczach mistrzostw świata w Brazylii?

Chodzi o bramki, które padną w czterech spotkaniach 1/4 finału (4-5 lipca) podczas 90 minut i w doliczonym czasie gry, a także w dogrywce, jeśli taka będzie oczywiście potrzeba do wyłonienia zwycięzcy. W przypadku rozstrzygnięcia rywalizacji serią rzutów karnych, gole zdobyte wtedy z jedenastu metrów nie będą wliczane do konkursowej sumy bramek.

Swoje typy można wysyłać na adres e-mail: ksiazki.sportowe@gmail.com do momentu rozpoczęcia pierwszego ćwierćfinałowego meczu, czyli do 4 lipca do godziny 18.00. W tytule wiadomości proszę wpisać „Konkurs Futebol”. Nagrodę zgarnie osoba, która poprawnie wytypuje liczbę goli strzelonych w 1/4 finału lub ten uczestnik, który będzie najbliżej tej liczby. W przypadku, gdyby zwycięski rezultat wytypowało kilka osób, o wygranej decydować będzie losowanie. Ogłoszenie wyników nastąpi na fan page’u bloga w serwisie Facebook po zakończeniu ćwierćfinałowej rywalizacji – w niedzielę 6 lipca.

Zachęcam do udziału!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz