poniedziałek, 27 października 2014

KONKURS: Wygraj Kronikę Sportu Polskiego 2013

Wyjątkowa i jedyna taka seria na polskim rynku, która ukazuje się nieprzerwanie od 2001 roku. "Kronika Sportu Polskiego" wydawana przez Fundację Dobrej Książki to cykl publikacji, które każdy kibic z dumą może postawić na półce. Zachęcam więc do udziału w konkursie, w którym do wygrania dwa najnowsze tomy poświęcone wyczynom naszych sportowców w 2013 roku.

O "Kronice Sportu Polskiego" wspominałem kilkukrotnie. W tekście o przedostatnim tomie serii przybliżyłem krótko historię całego cyklu, który został zapoczątkowany przed trzynastoma laty. Kilka miesięcy temu recenzowałem z kolei najnowszą pozycję Fundacji Dobrej Książki, czyli "Kronikę Sportu Polskiego 2013". Dwa egzemplarze tej publikacji ufundowane przez wydawnictwo możecie teraz wygrać w konkursie.


Co zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy wykonać poniższe zadanie:

Wymień przynajmniej sześciu autorów, którzy publikują lub publikowali swoje teksty na łamach Kroniki Sportu Polskiego.

A następnie przesłać odpowiedź na adres e-mail: ksiazki.sportowe@gmail.com, w tytule wiadomości wpisując: "Konkurs Kronika". Można to uczynić do poniedziałku 3 listopada do godziny 23.59. Spośród uczestników, którzy poprawnie wykonają zadanie, wylosowanych zostanie dwóch zwycięzców, do których trafi najnowsza "Kronika Sportu Polskiego". Ogłoszenie wyników nastąpi dzień po zakończeniu konkursu na fan page'u bloga w serwisie Facebook.

Gorąco zachęcam do udziału!

2 komentarze: